Venujte 2%

Občianske združenie pri ZŠ s MŠ Krásno nad Kysucou - Kalinov Školská 431, 023 02 Krásno nad Kysucou Tel.: 041/4385279

Vážení rodičia,

oslovujeme Vás v súvislosti s možnosťou, ako prispieť na Občianske združenie pri ZŠ s MŠ Krásno nad Kysucou - Kalinov, ktorá poskytuje podporu a organizovanie výchovno-vzdelávacieho procesu, mimoškolskej činnosti a pomoc pri obstarávaní a modernizácií učebných pomôcok. Naše Občianske združenie spĺňa zákonné podmienky na prijatie 2 % podielu zaplatenej dane podľa zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov. Preto si Vás dovoľujeme požiadať, aby ste zvážili možnosť poukázať sumu zodpovedajúcu 2 % zaplatenej dane z Vášho príjmu na účet nášho občianskeho združenia:

Občianske združenie pri ZŠ s MŠ Krásno nad Kysucou - Kalinov Školská 431, 023 02 Krásno nad Kysucou IČO: 42072701

a tak podporili naše občianskej združenie.

Vyplnené tlačivo môžete odovzdať prostredníctvom svojich detí v ZŠ s MŠ Krásno nad Kysucou - Kalinov, ktoré potom hromadne odovzdáme na Daňovom úrade v Čadci.

Vopred Vám ďakujeme v mene všetkých žiakov a pedagógov našej školy.

Mgr. Mária Križanová

predsedníčka výboru OZ